Войлеболистите ни на точка от успеха срещу Сърбия

На 1.06.2018 нашите волейболни национали се изправиха срещу силният отбот на Сърбия. Нашите поведоха в резултата със 7:3 в първият гейм. Последва обрат и Сърбия спечели първата част. Следващите 2 гейма бяха спечелени от момчетата на Пламен Константинов. След множество непредизвикани грешки от нашите момчета, особено при началния удар, Сърбия спечели четвъртия гейм.

В тайбрека преднината беше отново за нашите войлейболисти, които бяха само на 1 точка от спечелването на мача. Тогава 2 грешки от наша страна помогнаха на сърбите да се поздравят  победата.

В мачът се отличи Тодор Скримов с 20 точки, които обаче на бяха достатъчни за победата.

Очакваме следващият мач на нашите, за който всички играчи от нашия отбор са оптимисти.